Finálový turnaj VTM Z-S-V zná své první vítěze v kategoriích U14 a U15

Projekt výchova talentované mládeže má za sebou první dva finálové turnaje, kdy proti sobě systémem každý s každým nastoupily výběru západu, středu a východu České republiky. Ledeč nad Sázavou hostila turnaj v kategorii U14, hráči do 15 let se proti sobě utkali v Havlíčkově Brodě.

V Ledči nad Sázavou byl na programu turnaj v rámci kategorie U14, ve kterém se nejvíce dařilo týmu ze západu ČR, turnaj o rok starší kategorie v Havlíčkově Brodě zase ovládl výběr z východu republiky.

Výsledky finálového turnaje VTM Z-S-V U14 v Ledči nad Sázavou:

sobota 26. 2. 2022
VTM ZÁPAD – VTM STŘED 3:2 sn.
Branky a nahrávky: 13. Kozák (Kváš), 13. Kamas, rozh. nájezd Kváš – 2. Vondruška (Kachlíř), 35. Kachlíř (Studnický).

VTM VÝCHOD – VTM ZÁPAD 2:4
Branky a nahrávky: 24. Šebesta (Sedláček, Ruml), 25. Sekanina (Pekr, Špičák) – 4. Vladař (Hora), 13. Hrabčák, 28. Zolnaj (Tománek, Svoboda), 45. Sokol.

VTM STŘED – VTM VÝCHOD 2:5
Branky a nahrávky: 23. Huk (Kachlíř), 35. Huk (Katolický, Kachlíř) – 10. Pekr (Byrtus, Sekanina), 15. Pekr, 19. Sekanina (Ruml, Vrůbel), 41. Kováč (Škrip), 45. Kukleta (Vinklárek).

Tabulka s konečným pořadím

Pořadí Tým Z V VP PP P Skóre Body
1. Výběr západu ČR 2 1 1 0 0 7:4 5
2. Výběr východu ČR 2 1 0 0 1 7:6 3
3. Výběr středu ČR 2 0 0 1 1 4:8 1

Výsledky finálového turnaje VTM Z-S-V U15 v Havlíčkově Brodě:

neděle 27. února 2022
VTM ZÁPAD – VTM STŘED 3:4
Branky a nahrávky: 22. Benák (Kocek), 43. Rozsíval (Bartovič), 45. Benák – 10. Kucharčík (V. Blažek), 24. V. Blažek (Kucharčík), 30. Kucharčík (V. Blažek, F. Blažek), 32. Pavlík (Lempach, Novotný).

VTM VÝCHOD – VTM ZÁPAD 4:3 sn.
Branky a nahrávky: 9. Vítek (Kos), 31. Věchet (Kos, Wardas), 33. Věchet (Wardas, Fasner), rozh. nájezd Věchet – 10. Zahejský (Benák, Seidl), 32. Benák (Klatovský, Zahejský), 44. Rozsíval (Benák, Vápeník).

VTM STŘED – VTM VÝCHOD 1:3
Branky a nahrávky: 17. Novotný (Pavlík) – 20. Wardas, 28. Wardas (Fasner), 35. Vítek (Vyhlídal, Zvejška).

Tabulka s konečným pořadím

Pořadí Tým Z V VP PP P Skóre Body
1. Výběr východu ČR 2 1 1 0 0 7:4 5
2. Výběr středu ČR 2 1 0 0 1 5:6 3
3. Výběr západu ČR 2 0 0 1 1 6:8 1

Termíny a místa dalších turnajů v rámci projektu VTM:

  • 12. března 2022: Druhý finálový turnaj VTM Z-S-V U14 (Ledeč nad Sázavou)
  • 13. března 2022: Druhý finálový turnaj VTM Z-S-V U15 (Žďár nad Sázavou)
  • na konci dubna se ještě uskuteční jedna závěrečná akce VTM

Souvisejíci články

Přílohy

Aktuální články

Úřední zprávy z kraje

Dokumenty

Tabulky

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
# Tým Z Skóre Body
1 HC Litomyšl HC Litomyšl 13 63:50 33
2 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 14 72:59 25
3 HC Chrudim HC Chrudim 13 70:50 24
4 Slovan Morav.Třebová Slovan Morav.Třebová 12 65:52 21
5 HC Kohouti Č. Třebová HC Kohouti Č. Třebová 12 76:44 21
6 HC Hlinsko HC Hlinsko 13 48:66 14
7 HC Spartak Polička HC Spartak Polička 13 40:74 12
8 TJ Lanškroun TJ Lanškroun 12 37:76 3
9 HC Skuteč HC Skuteč 0 0:0 0