Skončila 2. část KLM, následuje play off. Průběh sledujte v tomto článku a v dokumentech.

Ve středu 2. února byla uzavřena 2. část KLM KVH a PU kraje.

Ve 2. části nebylo vinou nákazy koronavirem, či karantén hráčů odehráno několik utkání, jejichž počet ale nebyl nijak dramatický. Pořadí ve skupinách A a B, o němž v případě rovnosti bodů dvou týmů rozhodly lepší vzájemné zápasy, určilo osmifinálové dvojice.

Skupinu A suverénně ovládli Kohouti z České Třebové, kteří si tak zajistili přímý postup do čtvrtfinále o vítěze KLM. Ostatní týmy o něj budou bojovat v sérii na dvě vítězná utkání v termínech 6., 9. a popř. 11.2.2022. Vítězné týmy budou následně hrát čtvrtfinále o vítěze KLM, poražení pak čtvrtfinále o pohár Vladimíra Martince - obě soutěže se budou hrát na dvě vítězná utkání.

Osmifinálové dvojice tvoří:

Choceň - Opočno, Chrudim - Trutnov, Nový Bydžov - Polička, Nové Město n. M. - Lanškroun, Litomyšl - Hlinsko, Náchod - Moravská Třebová a Jaroměř - Třebechovice p. O.

V archivu dokumentů na hlavní stránce jsou k dispozici informační soubory po 2. části, resp. po 1. + 2. části: přehled o počtech diváků na jednotlivých zimních stadionech, přehled vzájemných výsledků (křížové tabulky) a také přehled schválených zápasů dle zápisů o utkání včetně zjištěných nedostatků.

Po skončení osmifinálových sérií, které určily složení čtvrtfinále o vítěze KLM a o  Pohár Vladimíra Martince, oznámil HC Trutnov, že odstupuje ze soutěže. Muselo tak dojít k úpravě počtu přímo postupujících do semifinále play off o Pohár VM - místo jednoho nejlépe postaveného týmu po 2. části soutěže, který byl poražen v osmifinále, přímo postoupily týmy dva.

Ve čtvrtfinále o vítěze KLM se střetnou Česká Třebová - Moravská Třebová, Choceň - Třebechovice, Chrudim - Litomyšl a Nový Bydžov - Nové Město.

Ve čtvrtfinále o Pohár Vladimíra Martince se utkají Hlinsko - Opočno a Lanškroun - Trutnov. HC Náchod a HC Jaroměř postoupily přímo do semifinále.

Obě soutěže se hrají na dva vítězné zápasy, série začínají 13.2.2022.

Do semifinále o vítěze KLM se probojovali Kohouti Česká Třebová, kteří se utkají se Stadionem Nový Bydžov  a také Choceň s Chrudimí. Všechny čtyři týmy tak potvrdily svoje postavení v tabulce po 2. části soutěže. Semifinálové série se hrají na tři vítězná ukání  v termínech 20., 23. a 26. února, popř. 2. a 4. března 2022.

Účastníky semifinále o Pohár Vladimíra Martince jsou HC Náchod - HC Spartak Polička a HC Jaroměř - HC Hlinsko. Série se hrají na dvě vítězná utkání v termínech 27.února., 2. a případně 6.března 2022.

Rozlosování a průběžné výsledky play off obou soutěží najdete aktualizované po každém kole v sekci Dokumenty na hlavní stránce.

Aktuální články

Úřední zprávy z kraje

Dokumenty

Tabulky

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
# Tým Z Skóre Body
1 HC Litomyšl HC Litomyšl 13 63:50 33
2 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 14 72:59 25
3 HC Chrudim HC Chrudim 13 70:50 24
4 Slovan Morav.Třebová Slovan Morav.Třebová 12 65:52 21
5 HC Kohouti Č. Třebová HC Kohouti Č. Třebová 12 76:44 21
6 HC Hlinsko HC Hlinsko 13 48:66 14
7 HC Spartak Polička HC Spartak Polička 13 40:74 12
8 TJ Lanškroun TJ Lanškroun 12 37:76 3
9 HC Skuteč HC Skuteč 0 0:0 0