Výsledky dalších finálových turnajů VTM Západ-Střed-Východ v kategoriích U14 a U15

V pořadí druhé finálové turnaje projektu Výchova talentované mládeže, kdy proti sobě systémem každý s každým nastoupily výběru západu, středu a východu České republiky, úspěšně dospěly do svého konce. Ledeč nad Sázavou tentokrát hostila turnaj v kategorii U15, hráči do 14 let se proti sobě utkali ve Žďáru nad Sázavou.

Oba dva turnaje tentokrát ovládli zástupci výběrů středu republiky - v sobotu v Ledči nad Sázavou U15ky a v neděli jejich o rok mladší kolegové ve Žďáru nad Sázavou.

Výsledky zápasů v kategorii U15 v Ledči nad Sázavou:

sobota 12. 4. 2022
VTM VÝCHOD – VTM STŘED 4:3 sn.
Branky a nahrávky: 1. Kos (Kisza), 43. Fasner (Kos, Mikel), 45. Barna (Fasner, Věchet), rozh. nájezd Švančara – 1. Blažek, 19. Netušil (Pšenička, Blažek), 40. Krčál (Netušil).


VTM ZÁPAD – VTM VÝCHOD 3:0
Branky a nahrávky: 7. Kurka (Jonák), 20. Mikeš (Bálek, Zahejský), 39. Rozsíval (Bednařík).


VTM STŘED – VTM ZÁPAD 5:1
Branky a nahrávky: 15. Novotný (Pavlík, Černý), 23. Krčál (Blažek, Netušil), 28. Blažek (Kucharčík, Vítek), 38. Netušil (Krčál, Poletín), 43. Doležel (Pavlík, Novotný) – 17. Rozsíval (Winkelhöfer, Kocek).

Tabulka s konečným pořadím

Pořadí Tým Z V VP PP P Skóre Body
1. Výběr středu ČR 2 1 0 1 0 8:5 4
2. Výběr západ ČR 2 1 0 0 1 4:5 3
3. Výběr východ ČR 2 0 1 0 1 4:6 2

Výsledky zápasů v kategorii U14 ve Žďáru nad Sázavou:

neděle 13. 3. 2022
VTM VÝCHOD – VTM STŘED 4:3
Branky a nahrávky: 4. Ryšavý (Řípa, Pekr), 25. Weiss (Sekanina, Ruml), 31. Weiss, 32. Šebesta (Daněk) – 7. M. Novák (Katolický), 21. Keller (Katolický, Kachlíř), 26. Hečko (Skyba, Holejšovský).


VTM ZÁPAD – VTM VÝCHOD 7:5
Branky a nahrávky: 3. Svoboda, 13. F. Novák (Tománek), 30. Tománek, 35. J. Novák (Tománek, Maxa), 36. Kamas (F. Novák, Svoboda), 39. F. Novák, 45. Choma – 12. Koryčanský (Byrtus, Weiss), 14. Weiss (Hrček), 26. Frömel (Ryšavý), 37. Hrček (Byrtus), 44. Pekr (Byrtus).

VTM STŘED – VTM ZÁPAD 6:3
Branky a nahrávky: 5. Studnický, 8. Skyba (Hečko), 9. Kachlíř (Katolický), 16. Hečko, 17. Huk (Kachlíř), 41. Katolický (Burda) – 11. Kamas, 25. Tománek (Kůrka, Vladař), 39. F. Novák (Krajdl).

Tabulka s konečným pořadím

Pořadí Tým Z V VP PP P Skóre Body
1. Výběr středu ČR 2 1 0 0 1 9:7 3
2. Výběr západu ČR 2 1 0 0 1 10:11 3
3. Výběr východu ČR 2 1 0 0 1 9:10 3

Termíny a místa dalších turnajů v rámci projektu VTM:

  • 23. a 24. dubna se ještě uskuteční jedna závěrečná akce VTM

Souvisejíci články

Aktuální články

Úřední zprávy z kraje

Dokumenty

Tabulky

Krajská liga Královéhradeckého a Pardubického kraje
# Tým Z Skóre Body
1 HC Litomyšl HC Litomyšl 13 63:50 33
2 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 14 72:59 25
3 HC Chrudim HC Chrudim 13 70:50 24
4 Slovan Morav.Třebová Slovan Morav.Třebová 12 65:52 21
5 HC Kohouti Č. Třebová HC Kohouti Č. Třebová 12 76:44 21
6 HC Hlinsko HC Hlinsko 13 48:66 14
7 HC Spartak Polička HC Spartak Polička 13 40:74 12
8 TJ Lanškroun TJ Lanškroun 12 37:76 3
9 HC Skuteč HC Skuteč 0 0:0 0